KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17377135
nr 1737 7135
Etsning
Axel Hamngren. Signerad, numrerad 10/135, daterad 1947, Häst. Bildmått: 60x82 cm, yttermått inklusive ram: 71x97 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 november 2025
kl 20:50:00
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)